Ważna zmiana w kwietniu 2023 roku - nowa długość urlopu rodzicielskiego oraz wysokość zasiłku macierzyńskiego - szkolenie online

W tej chwili nie realizujemy szkolenia z tej tematyki. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem daj nam znać a my skontaktujemy się z Tobą kiedy szkolenie znajdzie się w naszej ofercie!

  Skorzystaj z półtoragodzinnego szkolenia online, dotyczącego nowej długości urlopu rodzicielskiego oraz wysokości zasiłku macierzyńskiego i poznaj ważne zmiany prawne, które wejdą w życie w kwietniu 2023 roku.

  Szkolenie Online z zasad urlopu rodzicielskiego oraz wysokości zasiłku macierzyńskiego w 2023 roku

  Na szkoleniu online dowiesz się jak wydłuży się okres urlopu rodzicielskiego, jak skróci się okres na wykorzystanie przysługującego urlopu ojcowskiego oraz jak zmieni się sytuacja ubezpieczonych, którzy wykorzystali urlop rodzicielski przed wejściem w życie nowych przepisów, a których dziecko nie ukończyło 6 lat.

  Sprawdź również nasze szkolenia z prawa pracy dla firm.

  Program szkolenia

  1. Wydłużenie okresu urlopu rodzicielskiego, z brakiem możliwości przeniesienia prawa na współmałżonka.

  2. Wydłużenie okresu urlopu rodzicielskiego ze względu na ciężką chorobę dziecka.

  3. Skrócenie okresu na wykorzystanie przysługującego urlopu ojcowskiego.

  4. Zmiana wysokości zasiłku macierzyńskiego za okres urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego.

  5. Stosowanie zmienionych przepisów do ubezpieczonych, którzy w dniu wejścia w życie przepisów przebywali na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim udzielonym według starych zasad.

  6. Sytuacja ubezpieczonych, którzy już wykorzystali urlop rodzicielski przed wejściem w życie nowych przepisów, a których dziecko nie ukończyło 6 lat.