1. Bezpłatna rezygnacja ze szkolenia następuje nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem szkolenia. W przypadku zgłoszenia rezygnacji na 2 dni robocze przed planowanym terminem szkolenia Zamawiający lub Uczestnik zobowiązany jest do poniesienia opłaty w wysokości 50% ceny szkolenia. Zgłoszenie Rezygnacji w dniu organizacji szkolenia lub nieobecność na szkoleniu nie zwalnia uczestnika z obowiązku zapłaty 100% ceny szkolenia..
  2. Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca szkolenia w wyjątkowych przypadkach, o czym zobowiązuje się poinformować uczestników najpóźniej dzień przed planowanym terminem szkolenia.
  3. Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość zmiany wykładowcy w sytuacjach losowych niezależnych od organizatora. Jednocześnie organizator gwarantuje, iż zapewni uczestnikom szkolenia trenera o równie wysokim poziomie wiedzy teoretycznej i praktycznej
  4. Organizator szkolenia zastrzega sobie w wyjątkowych przypadkach możliwość zmiany godzin szkolenia, o czym poinformuje uczestników najpóźniej dzień przed planowanym terminem szkolenia.
  5. Każde przesłane przez Państwa zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją powyższych punktów regulaminu; za zgłoszenie uznajemy zgłoszenie e-mailowe, zgłoszenie przesłane faxem, zgłoszenie telefoniczne, zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy ze strony internetowej).
  6. Dane zawarte w formularzu przez uczestnika szkolenia są dla Organizatora uznane za dane do wystawienia faktury.

Zapisz się do naszego newslettera

Bibendum malesuada arcu. Sed sit amet ligula neque. Proin placerat nec sem eu tempor. Aenean vel massa ipsum.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.