Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Księgowość, podatki i KSeF - Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Pracownicy pełniący obowiązki głównych księgowych w jednostkach sektora finansów publicznych, są zobowiązani  do nieustannej aktualizacji wiedzy z dziedziny księgowość i podatki w związku z pełnieniem funkcji związanych z finansami publicznymi. Do ich głównych zadań należy przede wszystkim prowadzenie rachunkowości jednostki finansów publicznych, wykonywania dyspozycji związanych ze środkami pieniężnymi, kontrolowania zgodności wykonywanych operacji.

Przed księgowymi pełniącymi obowiązki w jednostkach sektora finansów publicznych / jednostkach budżetowych stoi wiele wyzwań związanych ze stale zmieniającymi się przepisami prawnymi. Dlatego muszą oni na bieżąco śledzić zmiany prawne i stale poszerzać swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach online dla sektora finansów publicznych z zakresu księgowość i podatki.

Jakie szkolenia online z dziedziny księgowość i podatki znajdują się w naszej ofercie dla sektora finansów publicznych?

W przeciągu kilkunastoletniej działalności firmy zorganizowaliśmy kilkaset szkoleń dedykowanych pracownikom działów księgowości i osobom zajmujących się podatkami w jednostkach sektora finansów publicznych. Szkolenia online, które organizujemy dotyczą przede wszystkim księgowości i rachunkowości jednostek sektora finansów publicznych.

Wśród naszej szerokiej ofercie szkolenia dla sektora finansów publicznych księgowość i podatki znajdują się szkolenia dotyczące m.in.: zmian w sprawozdawczości budżetowej w 2023 roku, zmian w klasyfikacji budżetowej i nowych paragrafów z nią związanych, najczęściej występujących nieprawidłowości z zakresu rachunkowości budżetowej, zmian w podatku VAT, prewspółczynnika i proporcji podatku VAT, czy zamknięcia roku księgowego i budżetów jednostek samorządu terytorialnego. Na szkoleniach online księgowość i podatki poruszana jest także tematyka środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, czy przeprowadzania inwentaryzacji w jednostce.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach online dla sektora finansów publicznych?

Szkolenia online dla sektora finansów publicznych dotyczące rachunkowości budżetowej i szerokiej tematyki związanej z księgowością budżetową w jednostkach sektora finansów publicznych, są prowadzone przez ekspertów-praktyków. Na naszych szkoleniach online uczestnik korzysta z obszernych materiałów szkoleniowych, a także może na bieżąco zadawać na czacie pytania związane z omawianym tematem szkolenia online.

Nasi trenerzy to wieloletni pracownicy jednostek sektora finansów publicznych i szkoleniowcy z dużym doświadczeniem z zakresu księgowości i obsługi księgowej JSFP.

Jeżeli obsługujesz finanse jednostek budżetowych szkolenia online księgowość i podatki organizowane przez Verte Centrum Szkoleń, będą dla Ciebie idealnym sposobem na uporządkowanie wiedzy z zakresu rachunkowości budżetowej, sprawozdawczości, czy klasyfikacji budżetowej, a także z zakresu podatków i wystawiania faktur.

Szkolenia aktualne

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

449 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Szkolenia archiwalne
  • Szkolenie trwające 1,5h
Księgowanie listy płac - szkolenie online

Cena szkolenia:

159 zł / os. + VAT