Szkolenia kadrowo-płacowe

Zasiłki - Szkolenia kadrowo-płacowe

Szkolenia z zakresu zasiłki realizowane przez naszą firmę, mają na celu podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie rozliczania różnego rodzaju zasiłków pracowniczych. Każde szkolenie przygotowane w tym zakresie przez naszych specjalistów ma na celu usystematyzowanie wiedzy uczestników na temat zasiłków i innych świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa. W naszej ofercie znajdziesz także wiedzę na temat zmian w prawie w zakresie zasiłków, w tym bardzo ważne obecnie planowane zmiany w zakresie Work-Life-Balance.

Zasiłki – czego dowiem się podczas szkolenia?

Osoby biorące udział w naszym szkoleniu dowiedzą się jak prawidłowo ustalać wymiar zasiłków w takich sytuacjach jak zmiana etatu, zmiana stawki, jak uwzględnić różne dodatki czy też sytuacje wypłaty zasiłków na przełomie roku. Szkolenie usystematyzuje także temat świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, podstaw wymiaru zasiłku chorobowego, jak również postępowania w przypadku choroby pracownika w pierwszym miesiącu pracy.

Program naszego szkolenia jest zbudowany tak aby dostarczyć Państwu maksymalną ilość wiedzy merytorycznej wraz z potrzebną w codziennej pracy widzą praktyczną.

Kto powinien skorzystać ze szkolenia zasiłki?

Szkolenie online zasiłki jest skierowane do pracowników działów kadrowo-płacowych, osób, które są odpowiedzialne za rozliczanie wynagrodzeń pracowników i zasiłków z ubezpieczenia chorobowego ZUS ale także, osób dla których informacje na temat zasiłków są istotne w codziennej pracy.

Pełną listę szkoleń z tematu zasiłki znajdziesz powyżej a programy, które oglądasz na naszej stronie są autorstwa Pana Dariusza Suchorowskiego, który jest specjalistą prowadzącym nasze szkolenia właśnie w tym zakresie. Zapoznaj się również z naszym szkoleniem z dokumentacji pracowniczej.