Bezpłatne webinary - Kadrowe Środy

Centrum Szkoleń Verte jest pomysłodawcą i twórcą największego cyklu bezpłatnych webinarów dla pracowników kadr i płac – Kadrowe Środy. Cykl darmowych webinarów w niespełna 3 lata przyciągnął ok. 30 tysięcy unikatowych odbiorców, którzy tworzą zgraną społeczność. Co tydzień na nasze spotkania Kadrowe Środy rejestruje się już ok. 6000 osób.

Darmowe webinary w ramach cyklu Kadrowe Środy dostosowane są tematycznie zarówno do osób pracujących w administracji publicznej jak i w firmach i obejmują takie tematy jak dokumentacja pracownicza, zasiłki, zmiany w kodeksie pracy, rozliczania czasu pracy, teczki osobowe pracownika, rozszerzenia informacji dodatkowej dla pracowników, naliczania podstaw zasiłków czy kwestii spornych w temacie umów cywilnoprawnych.

Zaufaj ekspertom i dołącz do grona zadowolonych kadrowców – otrzymuj solidną dawkę wiedzy, kieruj swoje pytania do wykładowców, korzystaj z nagrań w celu utrwalania wiedzy – to wszystko zapewnią Ci bezpłatne szkolenia kadry i płace – Kadrowe Środy.

Co wyróżnia Kadrowe Środy na tle innych darmowych webinarów?

Kadrowe Środy to:

 • cykliczność wydarzeń – spotykamy się w każdą środę o godz. 09:00;
 • profesjonalna kadra prowadzących – nasi trenerzy to praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach;
 • zróżnicowana tematyka – tematy dobieramy na podstawie sugestii i potrzeb naszych klientów;
 • atrakcyjna forma spotkania – każdy darmowy webinar jest podzielony na część merytoryczną oraz praktyczną podczas której uczestnicy mogą zadawać pytania prowadzącemu;

Powyżej znajdą Państwo listę realizowanych tematów w ramach bezpłatnych webinarów dla kadr.

W jaki sposób mogę skorzystać z bezpłatnych webinarów Kadrowe Środy?

 • aby wziąć udział w darmowym webinarze wystarczy, że zarejestrują się Państwo na interesujący Państwa temat
 • po dokonaniu rejestracji, na maila otrzymają Państwo indywidualny link dostępu (jeśli wiadomość do Państwa nie dotrze, bardzo prosimy o kontakt)
 • nie muszą Państwo uczestniczyć w spotkaniu w czasie rzeczywistym – po webinarze otrzymają Państwo na maila jego nagranie. Nagranie bezpłatnego webinaru jest jednak dostępne tylko przez 2 dni. Nie udostępniamy natomiast materiałów szkoleniowych ze spotkań.
 • jeśli mają Państwo pytania dotyczące omawianego tematu zachęcamy do aktywnego udziału w webinarze. Podczas spotkania mogą Państwo zadawać pytania.

Bezpłatne webinary kadrowe – co wyróżnia Verte Centrum Szkoleń?

Jesteśmy liderem jeśli chodzi o organizację bezpłatnych szkoleń kadry i płace. Świadczą o tym liczby – 30 tys. unikatowych odbiorców i ponad 4000 osób rejestrujących się na środowe spotkania. Wartość naszego cyklu Kadrowe Środy to przede wszystkim trenerzy eksperci, którzy realizują tematy na wysokim poziomie wiedzy merytorycznej i praktycznej.

Podczas każdego webinaru możesz posłuchać części merytorycznej oraz praktycznej, w której uczestnicy mają możliwość zadania pytania wykładowcy i uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich kwestie.

REGULAMIN WEBINARÓW BEZPŁATNYCH

Bezpłatny webinar - Kadrowe Środy - Rola pracodawcy w procesie ubiegania się o emeryturę poprawność zaświadczeń wydawanych przez pracodawcę do celów emerytalno-rentowych i zasiłkowych weryfikowana przez kontrolę ZUS.

Rola pracodawcy w procesie ubiegania się o emeryturę poprawność zaświadczeń wydawanych przez pracodawcę do celów emerytalno-rentowych i zasiłkowych weryfikowana przez kontrolę ZUS.
Wykładowca: Dariusz Suchorowski

 • Środa, 6 grudnia 2023r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 40 min.
Bezpłatny webinar - Kadrowe Środy - Urlop z powodu siły wyższej na liście płac

Urlop z powodu siły wyższej na liście płac
Wykładowca: Danuta Kosikowska

 • Środa, 13 grudnia 2023r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 40 min.
Bezpłatny webinar - Kadrowe Środy - Regulaminy ZFŚS – na co zwrócić uwagę tworząc prawidłowy regulamin ZFŚS?

Regulaminy ZFŚS – na co zwrócić uwagę tworząc prawidłowy regulamin ZFŚS?
Wykładowca: Adriana Głuchowska

 • Środa, 20 grudnia 2023r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 40 min.