Bezpłatne webinary

Bezpłatne webinary - Kadrowe Środy

Bezpłatne webinary - Kadrowe Środy

Centrum Szkoleń Verte jest pomysłodawcą i twórcą największego cyklu bezpłatnych webinarów dla pracowników kadr i płac – Kadrowe Środy. Cykl darmowych webinarów w niespełna 3 lata przyciągnął ok. 30 tysięcy unikatowych odbiorców, którzy tworzą zgraną społeczność. Co tydzień na nasze spotkania Kadrowe Środy rejestruje się już ok. 6000 osób.

Darmowe webinary w ramach cyklu Kadrowe Środy dostosowane są tematycznie zarówno do osób pracujących w administracji publicznej jak i w firmach i obejmują takie tematy jak dokumentacja pracownicza, zasiłki, zmiany w kodeksie pracy, rozliczania czasu pracy, teczki osobowe pracownika, rozszerzenia informacji dodatkowej dla pracowników, naliczania podstaw zasiłków czy kwestii spornych w temacie umów cywilnoprawnych.

Bezpłatne webinary - ABC księgowości i podatków

Bezpłatne webinary - ABC księgowości i podatków

Bezpłatne webinary - ABC księgowości i podatków to cykl bezpłatnych spotkań skierowanych do jednostek sektora finansów publicznych. Tematyka spotkań obejmuje kluczowe w danym okresie kwestie dotyczące rachunkowości budżetowej, planów kont oraz finansów publicznych. Jeśli szukasz takiej tematyki znajdziesz tu omówienie kwestii zamknięcia ksiąg rachunkowych, zasad prowadzenia inwentaryzacji w jednostkach, kwestii dotyczących środków trwałych czy zasad dyscypliny finansów publicznych. Bardzo często omawiamy również zmiany w klasyfikacji budżetowej czy też w sprawozdawczości budżetowej. Nasze webinary prowadzi Pani Magdalena Grotkiewicz i gwarantujemy Ci, że podczas tych spotkań otrzymasz dawkę wiedzy merytorycznej a także będziesz mógł zadać pytania dotyczące interesujących Cię kwestii problematycznych. Dołącz do grona jednostek sektora finansów publicznych, które korzystają z naszych bezpłatnych spotkań.

Bezpłatne webinary - Oświatowe Poniedziałki

Bezpłatne webinary - Oświatowe Poniedziałki

Centrum Szkoleń Verte jest pomysłodawcą i twórcą cyklu bezpłatnych webinarów dla pracowników wszystkich jednostek oświaty - zarówno publicznych jak i niepublicznych. Obejmują tematykę ściśle związaną z zagadnieniami dotyczącymi jednostek oświatowych, w tym zmian z zakresu KN, zmian w rozliczaniu wynagrodzeń, zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, zagadnień księgowych czy przygotowywania arkuszy organizacyjnych szkół i przedszkoli.

Bezpłatne webinary - HRowe poranki

Bezpłatne webinary - HRowe poranki

Cykl bezpłatne webinary pod nazwą HR-owe poranki to odpowiedź na zapotrzebowanie na tematykę szkoleń miękkich ze strony działów HR. Wraz we współpracy z firmą Profes, raz w miesiącu spotykamy się aby omówić istotne kwestie dotyczące min. onboardingu pracowników, zasad budowania fundamentu przywództwa, zarządzania zespołem w tym zespołem, w którym pracują pracownicy o różnych typach osobowości oraz zasad udzielania skutecznej informacji zwrotnej. Podczas naszych darmowych webinarów z cyklu HR-owe poranki skupiamy się na rozwijaniu umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych, które na równi z tematami prawnymi są niezwykle ważne dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

Bezpłatne webinary - Pozostałe

Bezpłatne webinary - Pozostałe

Dołącz do bezpłatnych webinarów online i zyskaj wiedzę na najwyższym poziomie!

Bezpłatny webinar Platforma kadryverte.pl

Bezpłatny webinar Platforma kadryverte.pl

Centrum Szkoleń Verte jest pomysłodawcą i twórcą platformy edukacyjnej kadryverte.pl, na której znajdziesz dostęp do szkoleń pełnowymiarowych i bezpłatnych webinarów. Dołącz do webinaru, na którym koordynatorka platformy - Katarzyna Ciochoń - oprowadzi Cię przez cały system i funkcjonalność platformy edukacyjnej. Chcesz dowiedzieć się więcej o pakietach? Wejdź: www.kadryverte.pl