Kursy

Profesjonalny księgowy - Kursy

Profesjonalny księgowy to kurs skierowany do osób, które chciałyby rozpocząć pracę na stanowisku księgowego w jednostce sektora finansów publicznych. Kurs stanowi kompendium wiedzy dla księgowych rozpoczynających lub kontynuujących pracę na tych stanowiskach.

Kurs składa się z 4 dni szkoleniowych, podczas, których trener omawia poszczególne elementy merytoryczne. Po każdym dniu uczestnik kursu otrzymuje nagranie, które może odtworzyć jeszcze w ciągu 24h oraz materiały szkoleniowe, które może wykorzystać w każdym momencie swojej pracy. Takie ułożenie kursu, gwarantuje, że każdy uczestnik ma możliwość dokładnego przyswojenia wartości merytorycznej a w przypadku pytań lub wątpliwości może zadać wykładowcy pytania na kolejnym spotkaniu.

Jakie zagadnienia będą poruszane podczas kursu profesjonalny księgowy?

Program kursu profesjonalny księgowy zakłada omówienie takich zagadnień jak rachunkowość jednostki samorządu terytorialnego, rachunkowość jednostki budżetowej, klasyfikacja i sprawozdawczość budżetowa, środki trwałe i inwentaryzacja.

Każda osoba biorąca udział w kursie otrzymuje dostęp do kompendium wiedzy niezbędnej do pracy na stanowisku księgowego w jednostce sektora finansów publicznych.

Czy warto korzystać z kursu online?

Kurs online daje możliwość skorzystania z wiedzy merytorycznej naszych trenerów w dowolnym miejscu wybranym przez uczestnika. Dodatkowo, każda osoba biorąca udział w kursie otrzymuje dostęp do nagrania, które jest aktywne przez kolejne 24h. Taka forma kursu zapewnia wygodę, możliwość powrotu do interesujących części kursu, jak również przygotowanie pytań i praktycznych przypadków na kolejne spotkania z trenerem.

Kto prowadzi kurs profesjonalny księgowy w Verte Centrum Szkoleń?

Kurs online dla osób pracujących bądź chcących podjąć pracę w jednostkach sektora finansów publicznych jest prowadzony w naszej firmie przez Panią Magdalenę Grotkiewicz. Pani Magda cieszy się świetną opinią wśród naszych klientów a jej wiedza merytoryczna oraz doświadczenie gwarantuje szkolenia i kursy na wysokim poziomie. Każde spotkanie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, podczas której uczestnicy mają możliwość poznania praktycznych przykładów z życia jednostek.