Szkolenia online

Szkolenia kadrowo-płacowe

Szkolenia kadrowo-płacowe

Szkolenia online kadrowo-płacowe są naszą odpowiedzią na zmiany w prawie oraz potrzeby naszych Klientów w zakresie podnoszenia kwalifikacji i aktualizowania wiedzy z zakresu kadr, płac i zasiłków. Zmianiające się przepisy prawne zmuszają pracowników administracji publicznej oraz firm do nieustannej aktualizacji swojej wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Jako firma wraz z naszymi ekspertami z dziedziny kadr i płac tworzymy praktyczne rozwiązania oraz programy szkoleń online, które odpowiadają aktualnym zmianom w prawie oraz wzory dokumentów, które wspomagają pracę działów kadr i płac oraz działów HR.

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm stanowią bardzo ważny element naszej oferty szkoleniowej. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie tworzy programy skierowane do pracowników działów kadr oraz działów HR, osób zajmujących się wyliczaniem wynagrodzeń oraz tworzeniem list płac jak również pracowników zajmujących się w firmach zasiłkami. Szkolenia  zapewniają wiedzę na najwyższym poziomie i dostęp do interpretacji najnowszych przepisów prawnych. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawa wymuszają na firmach oraz ich pracownikach systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji, oraz aktualizowanie wiedzy. Korzystając z naszych szkoleń masz gwarancję, że programy szkoleń dla firm oraz materiały szkoleniowe są przygotowane przez najwyższej klasy specjalistów w danej dziedzinie. Szkolenia dla firm stanowią nieodłączny element rozwoju pracownika oraz współczesnych przedsiębiorstw.

Kursy

Kursy

Jako firma, oprócz szkoleń online, od lat realizujemy również kursy, które zapewniają kompleksową wiedzę merytoryczną i praktyczną dla osób rozpoczynających pracę na różnych stanowiskach w firmach oraz jednostkach sektora finansów publicznych, jak również dla osób, które kompleksowo chcą poszerzyć i zaktualizować swoje wiedzę w danym zakresie. Kursy, które organizujemy dotyczą tematyki, kadr, płac, rachunkowości budżetowej oraz kwestii kadrowo-płacowych w jednostkach oświaty. Kursy to formy szkoleniowe, które zakładają program rozbity na kilka dni i tygodni szkoleniowych. Taka forma zapewnia uczestnikom przede wszystkim kompleksowe omówienie tematu, ale także stopniowe wdrażanie się w dany zakres merytoryczny i możliwość zadawania pytań wykładowcy po przestudiowaniu materiału szkoleniowego na kolejnych spotkaniach. Jeśli zależy Ci na całościowym przyswojeniu danego zakresu tematycznego, kursy realizowane przez naszą firmę będą dla Ciebie idealnym wyborem.

Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Szkolenia online dla sektora finansów publicznych, poruszają aktualną tematykę związaną ze zmianami prawnymi, z którymi na co dzień muszą mierzyć się pracownicy działów kadr i płac, działów księgowości i podatków, wydziałów zamówień publicznych oraz finansów jednostki budżetowej, a także pracownicy jednostek kultury i jednostek oświaty. Nasze programy szkoleniowe poruszają również tematykę najważniejszych zmian w prawie pracy w 2023 roku, zmian związanych z przebiegiem zatrudnienia oraz wynagradzania pracowników. Szkolenia dla sektora finansów publicznych to także  najważniejsze zmiany w klasyfikacji i sprawozdawczości budżetowej oraz naruszeń dyscypliny finansów publicznych, zagadnień związanych z prowadzeniem finansów w jednostkach oświatowych, czy prowadzeniem kadr i księgowości instytucji kultury. Szkolenia online  także szeroka gama szkoleń dla osób zajmujących się przetargami i zamówieniami publicznymi w jednostkach.