Bezpłatne webinary - ABC księgowości i podatków

Bezpłatne webinary – ABC księgowości i podatków to cykl bezpłatnych spotkań skierowanych do jednostek sektora finansów publicznych. Tematyka spotkań obejmuje kluczowe w danym okresie kwestie dotyczące rachunkowości budżetowej, planów kont oraz finansów publicznych. Jeśli szukasz takiej tematyki znajdziesz tu omówienie kwestii zamknięcia ksiąg rachunkowych, zasad prowadzenia inwentaryzacji w jednostkach, kwestii dotyczących środków trwałych czy zasad dyscypliny finansów publicznych. Bardzo często omawiamy również zmiany w klasyfikacji budżetowej czy też w sprawozdawczości budżetowej. Nasze webinary prowadzi Pani Magdalena Grotkiewicz i gwarantujemy Ci, że podczas tych spotkań otrzymasz dawkę wiedzy merytorycznej a także będziesz mógł zadać pytania dotyczące interesujących Cię kwestii problematycznych. Dołącz do grona jednostek sektora finansów publicznych, które korzystają z naszych bezpłatnych spotkań.

Co wyróżnia bezpłatne webinary ABC księgowości i podatków?

Nasz cykl darmowych szkoleń z tematyki księgowości i podatków jest skierowany tylko do jednostek sektora finansów publicznych i jest on prowadzony cyklicznie co 2 tygodnie przez cały rok. To właśnie ta specjalizacja obejmująca tylko wąską grupę oraz cykliczność wyróżniają nas na tle innych podobnych wydarzeń na rynku szkoleniowym. Nasza oferta bezpłatnych webinarów jest przygotowywana w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych trenerów ale także w oparciu a ankiety i rozmowy przeprowadzane z uczestnikami naszych szkoleń online.

Dlatego nasi klienci mają gwarancję, że tematy przygotowane w ramach cyklu bezpłatnych spotkań będą odpowiadać zapotrzebowaniu jednostek w danym okresie.

Jak wygląda bezpłatny webinar z cyklu ABC księgowości i podatków?

Każdy bezpłatny webinar składa się z części merytorycznej podczas, której trener omawia dany temat oraz części praktycznej w trakcie, której prowadzący odpowiada na pytania uczestników. To daje możliwość rozwiązania często skomplikowanych przypadków powstających na bazie pracy w administracji publicznej.

Każda osoba, która jest zainteresowana tematyką księgowości i podatków może zapisać się na interesujący ją webinar poprzez wypełnienie formularza rejestracji. Po dokonaniu rejestracji na adres mailowy otrzyma potwierdzenie wraz z linkiem dostępu do webinaru.

Spotykamy się co 2 tygodnie, we wtorek o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy.

Bezpłatny webinar - ABC księgowości i podatków - Wydzielony rachunek dochodów - ewidencja księgowa i sprawozdawczość (Rb-34S)

Wydzielony rachunek dochodów - ewidencja księgowa i sprawozdawczość (Rb-34S)
Wykładowca: Magdalena Grotkiewicz

  • Wtorek, 27 lutego 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.
Bezpłatny webinar - ABC księgowości i podatków - Jak rozliczyć podróż służbową w JSFP

Jak rozliczyć podróż służbową w JSFP
Wykładowca: Magdalena Grotkiewicz

  • Wtorek, 12 marca 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.
Bezpłatny webinar - ABC księgowości i podatków - Kasy zapomogowo-pożyczkowe - Pomoc świadczona KZP przez pracodawcę

Kasy zapomogowo-pożyczkowe - Pomoc świadczona KZP przez pracodawcę
Wykładowca: Magdalena Grotkiewicz

  • Wtorek, 26 marca 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.
Bezpłatny webinar - ABC księgowości i podatków - VAT dla JST w praktyce

VAT dla JST w praktyce
Wykładowca: Magdalena Grotkiewicz

  • Wtorek, 9 kwietnia 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.
Bezpłatny webinar - ABC księgowości i podatków - Polityka rachunkowości - dobre praktyki

Polityka rachunkowości - dobre praktyki
Wykładowca: Magdalena Grotkiewicz

  • Wtorek, 16 kwietnia 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.