Rozwijaj się i osiągaj sukcesy razem z nami

Centrum Szkoleń Verte to dynamicznie rozwijająca się instytucja szkoleniowa. Skutecznie i z pasją realizujemy dla Państwa projekty szkoleniowe a nasze zaangażowanie i doświadczenie gwarantuje wysoki poziom realizowanych projektów. Potrafimy z sukcesem dopasować zakres, temat jak i język szkolenia do potrzeb uczestników, a dzięki ścisłej współpracy z ekspertami realizujemy szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym.

Nasz starannie wyselekcjonowany zespół pracowników gwarantuje Państwu pomoc w rozwoju i osiąganiu sukcesów zawodowych, wysoką jakość merytoryczną naszych produktów, komfortowe warunki do nauki i wymiany doświadczeń oraz opiekę organizacyjną na każdym etapie realizacji projektu. Dbamy o to aby sprostać nowym i niekonwencjonalnym wyzwaniom!

Nasz zespół

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się instytucją szkoleniową. Skutecznie i z pasją realizujemy dla Państwa projekty szkoleniowe a nasze zaangażowanie i doświadczenie gwarantuje wysoki poziom realizowanych projektów. Potrafimy z sukcesem dopasować zakres, temat jak i język szkolenia do potrzeb uczestników, a dzięki ścisłej współpracy z ekspertami realizujemy szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym.

Nasz starannie wyselekcjonowany zespół pracowników gwarantuje Państwu pomoc w rozwoju i osiąganiu sukcesów zawodowych, wysoką jakość merytoryczną naszych produktów, komfortowe warunki do nauki i wymiany doświadczeń oraz opiekę organizacyjną na każdym etapie realizacji projektu. Dbamy o to aby sprostać nowym i niekonwencjonalnym wyzwaniom! W naszym sztabie.

Trenerzy

Poznaj nasze atuty

+

zrealizowanych szkoleń

  lat

doświadczenia na rynku

+

zadowolonych klientów

analizujemy Państwa potrzeby – nasze programy szkoleniowe każdorazowo opieramy na najnowszych zmianach, nowych rozporządzeniach, ustawach i osiągnięciach w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowujemy do Państwa jednostki lub firmy,

przygotowujemy formę szkolenia dopasowaną do Państwa potrzeb – szkolenia otwarte, zamknięte, wyjazdowe, oraz możliwość wybory metodologii szkolenia – wykład, warsztaty, prezentacja, panel dyskusyjny,

zapewniamy elastyczność cenową i atrakcyjne rabaty. Gwarantujemy atrakcyjną cenę za najwyższą jakość szkolenia.

gwarantujemy opiekę poszkoleniową i miesięczne konsultacje z wykładowcą.

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij nasz newsletter aby być na bieżąco z nowościami w zakresie prawa.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.