Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Kadry i płace - Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Pracownicy działu kadry i płace w jednostkach sektora finansów publicznych, w swojej codziennej pracy mają styczność z wieloma zagadnieniami z zakresu prawa pracy i nieustannie zmieniającymi się przepisami prawa pracy. Dlatego tak ważne jest, aby systematycznie uczęszczali na szkolenia związane z prowadzeniem i obsługą kadrową i zdobywali wiedzę w zakresie znowelizowanych przepisów.

Jaki jest zakres obowiązków pracowników działu kadry i płace w JST?

Pracownicy kadr i płac muszą posiadać wiedzę z zakresu prowadzenia akt osobowych, ewidencjonowania czasu pracy, przygotowywania list płac, zasad nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, wypełniania i składania deklaracji ZUS, przeprowadzania procesów rekrutacji, obliczania wymiaru urlopów, czy przygotowywania comiesięcznych raportów i zestawień. W związku z licznymi zmianami kodeksu pracy, muszą być przygotowani na nadejście zmian i posiadać niezbędną wiedzę, którą mogą zdobyć podczas szkoleń online specjalnie dedykowanych działom kadr i płac.

Jakie szkolenia dla sektora finansów publicznych z kategorii kadry i płace przygotowaliśmy?

Na rynku szkoleniowym pracownicy kadr i płac w JSFP, mogą spotkać wiele szkoleń dedykowanych ich stanowisku. Szkolenia online dla sektora finansów publicznych, które organizujemy spełniają wymagania pracowników kadr i płac i stanowią niezbędne kompendium wiedzy kadrowej i płacowej.

Nasze szkolenia online kadry i płace poruszają aktualną tematykę nowelizacji Kodeksu Pracy, w tym: wprowadzenia pracy zdalnej w jednostce sektora finansów publicznych i tworzenia regulaminów pracy zdalnej, kontrolowania trzeźwości pracowników w jednostce, planowanych zmian w zasiłkach macierzyńskich i urlopach rodzicielskich, czy tworzenia nowej szczegółowej informacji o warunkach zatrudnienia w jednostce.

W naszej ofercie szkoleń online dla sektora finansów publicznych kadry i płace, pojawiają się także cykliczne szkolenia dotyczące zasad zatrudniania pracowników i rozwiązywania umów z pracownikami, prowadzenia akt osobowych, archiwizacji dokumentów, nieobecności i urlopów pracowniczych, wynagrodzeń pracowników samorządowych, a także szkoleń z zakresu zasiłków i ubezpieczeń społecznych.

Dla nowo zatrudnionych pracowników działów kadry i płace w jednostkach administracji publicznej przewidzieliśmy także kursy specjalisty do spraw kadr i akademię płac dla wymagających.

Kto prowadzi szkolenia dla sektora finansów publicznych z dziedziny kadry i płac w Centrum Szkoleń Verte?

Szkolenia online dla sektora finansów publicznych organizowane przez firmę Verte Centrum Szkoleń prowadzone są przez trenerów-praktyków, którzy przez lata swojej działalności zdobywali doświadczenie z zakresu obsługi kadr i płac oraz zajmowali wysokie stanowiska w jednostkach kontrolujących. Trenerzy prowadzący szkolenia online dla kadr i płac przeprowadzili setki szkoleń online, szkoląc przy tym tysiące uczestników.

Pamiętaj jak ważne jest zdobywanie wiedzy z zakresu prowadzenia działów kadry i płace i dołącz do szkoleń online, dzięki którym w praktyczny sposób zdobędziesz wiedzę kadrowo-płacową, która jest niezbędna do pełnienia obowiązków w jednostkach sektora finansów publicznych.

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

159 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

159 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

159 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

159 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT