Szkolenia dla firm

Płace i wynagrodzenia - Szkolenia dla firm

Specjaliści do spraw kadr i płac, którzy w swojej codziennej pracy zajmują się obsługą kadrowo-płacową firm, muszą posiadać umiejętność prawidłowego naliczania wynagrodzeń wobec osób świadczących pracę w danej instytucji.

Poprawne tworzenie list płac, czy naliczanie wynagrodzeń osób zatrudnionych w firmie, stanowią jedne z ważniejszych zadań z którymi specjaliści ds. kadr i płac mierzą się w wykonywanej przez siebie pracy.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia dla firm płace i wynagrodzenia?

Szkolenia online dla firm z tej tematyki, przeznaczone są zarówno dla osób które dopiero rozpoczynają przygodę z pracą na stanowisku kadrowo-płacowym, ale także dla osób które pracują na tym stanowisku znacznie dłużej i chcą zaktualizować swoją wiedzę z tego zakresu lub rozwiązać kwestie sporne związane z prowadzeniem płac w danej firmie.

Jakie zagadnienia poruszane są na szkoleniach online płace i wynagrodzenia?

Na szkoleniach online dla firm związanych z z tematyki płace i wynagrodzenia, poznasz podstawy prawne przychodów ze stosunku pracy (definicje wynagrodzeń, czy składników wynagrodzenia). Zapoznasz się także z zakresem minimalnego wynagrodzenia, które przysługuje pracownikowi od 2023 roku oraz określeniem wysokości wynagrodzenia w przypadku zwolnień lekarskich. Dowiesz się jak obliczyć wynagrodzenie krok po kroku: za urlopy wypoczynkowe, nadgodziny, pracę w porze nocnej, czy dyżury i przestoje w danej firmie.

Na szkoleniach online dla firm dotyczących naliczania listy płac poznasz także obowiązki płatników w przypadku kilkukrotnej wypłaty wynagrodzenia w jednym miesiącu, czy przekroczenia dochodów zwolnionych z podatku.

Kto prowadzi szkolenia dla firm z tematki płace i wynagrodzenia?

Szkolenia dla firm dotyczące praktycznego tworzenia list płac i naliczania wynagrodzeń pracowników, prowadzone są przez praktyków, którzy na co dzień zajmują się ustalaniem wynagrodzeń, rozliczaniem ich oraz sporządzaniem list płac. To także byli pracownicy inspekcji kontrolujących.

W naszej ofercie przedstawiciele działów kadr i płac w firmach, jak i osoby zewnętrzne prowadzące obsługę kadrowo-płacową dla firm, nie tylko znajdą szkolenia dotyczące naliczania list płac, czy rozliczania wynagrodzeń ale także będą mogli skorzystać z fachowej wiedzy praktyków i wziąć udział w przygotowanych przez nich praktycznych warsztatach. Na stronie znajdziesz też szkolenia online z prawa pracy i kodeksu pracy.

Szkolenia aktualne
 • Gorący temat
 • Nowość
Lista płac – naliczanie wynagrodzeń (z uwzględnieniem najnowszych zmian) - szkolenie online

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

 • Gorący temat
 • Nowość
Zamknięcie roku 2023 – rozliczenie wynagrodzeń przez płatnika. Jak wypełnić formularz PIT-11 i PIT-4R? Nowy wzór formularza PIT-8AR - szkolenie online
  • 13.12.2023r. godz. 10.00.
  • 20.12.2023r. godz. 10.00.
  • 09.01.2024r. godz. 10.00.
  • 18.01.2024r. godz. 10.00.
  • 23.01.2024r. godz. 10.00.
 • Katarzyna Lewandowska

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

429 zł / os. + VAT

Szkolenia archiwalne