Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Zamówienia publiczne - Szkolenia dla sektora finansów publicznych

Zamówienia publiczne stanowią odrębną kategorię szkoleń jaką przygotowaliśmy dla jednostek sektora finansów publicznych. Szkolenia jakie przygotowaliśmy są skierowane zarówno dla osób o zaawansowanej wiedzy, które od lat pracują na stanowiskach specjalistów ds. zamówień publicznych ale także do tych osób, które rozpoczynają pracę i szukają podstawowej wiedzy na ten temat.

Zamówienia publiczne – szkolenia online 2023r.

W naszej ofercie szkoleniowej z dziedziny zamówienia publiczne znajdziesz tematy związane z najnowszymi zmianami, kwestie dotyczące przygotowania postępowania, elektronizacji zamówień czy SIWZ. Bardzo ważny element naszej oferty stanowią szkolenia z zamówień poniżej 130 tys. zł czy też dotyczące sporządzania sprawozdań z zamówień poniżej 130 tys.

Reagujemy szybko na zmiany w tematyce zamówienia publiczne a tematykę naszych szkoleń opieramy na wiedzy merytorycznej i doświadczeniu naszych trenerów.

Czym charakteryzują się szkolenia z tematyki zamówienia publiczne w Verte Centrum Szkoleń?

Nasze szkolenia prowadzą eksperci w swojej dziedzinie. Przygotowując programy szkolenia, część merytoryczną oraz materiały szkoleniowe dbają oni o każdy detal, uwzględniając potrzeby i problemy jakie pojawiają się w pracy sektora finansów publicznych. Każdy uczestnik podczas szkolenia online ma możliwość zadania pytania a doświadczenie naszych trenerów gwarantuje, że odpowiedź będzie osadzona w realiach pracy na stanowisku specjalista ds. zamówień publicznych. Każdy uczestnik  może liczyć na kompleksowe wsparcie i skorzystać z możliwości zdawania pytań po szkoleniu.

Szkolenia aktualne
Szkolenia archiwalne