Jak bezbłędnie przygotować i złożyć sprawozdanie z udzielonych zamówień publicznych na podstawie rozporządzenia w sprawie informacji zawartych w rocznym sprawozdaniu o udzielonych zamówieniach? - szkolenie online

W tej chwili nie realizujemy szkolenia z tej tematyki. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem daj nam znać a my skontaktujemy się z Tobą kiedy szkolenie znajdzie się w naszej ofercie!

  Celem szkolenia jest kompleksowe omówienie procesu przygotowania i złożenia sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych.
  Biorąc udział w tym szkoleniu online, dowiesz się m.in. kto według rozporządzenia jest zobowiązany do złożenia sprawozdania, jaki jest wiążący termin złożenia sprawozdania w świetle ustawy prawo zamówień publicznych i jakie są konsekwencje jego niedochowania dla uczestników obrotu.

  Proponowane przez nas szkolenie online obejmuje również zmiany wprowadzone przez ustawodawcę do aktualnie obowiązującego wzoru sprawozdania wraz z uwzględnieniem ich praktycznych konsekwencji.
  Ponadto Pani Agnieszka Zaborowska przedstawi Państwu kluczowe wymagania elektronicznego sposobu złożenia nowego sprawozdania oraz najczęściej występujących błędów w sprawozdaniach z udzielonych zamówień.

   

  Program szkolenia

  1. Podstawy prawne składania sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych.

  2. Kto zobowiązany jest do złożenia sprawozdania w świetle rozporządzenia?

  3. Wiążący termin złożenia sprawozdania w świetle ustawy prawo zamówień publicznych i konsekwencje jego niedochowania dla uczestników obrotu.

  4. Zmiany wprowadzone przez ustawodawcę do aktualnie obowiązującego wzoru sprawozdania i praktyczne ich konsekwencje.

  5. Kluczowe wymagania elektronicznego sposobu złożenia nowego sprawozdania.

  6. Błędy w sprawozdaniach z udzielonych zamówień – jak ich unikać oraz realne sankcje prawne.

  7. Przydatne wskazówki ujmowania zakupów w nowym sprawozdaniu.