Kursy

Akademia płac - Kursy

Akademia Płac to kurs, który został przygotowany w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów w tematyce wyliczania wynagrodzeń w firmach oraz jednostkach sektora finansów publicznych. Program kursu został podzielony na 3 dni szkoleniowe w tygodniowych odstępach tak aby każdy uczestnik kursu miał możliwość ponownego przestudiowania materiału oraz zabrania pytań i przypadków, które chciałby omówić z wykładowcą.

Jakie zagadnienia znajdę w kursie Akademia Płac?

Akademia Płac to kurs online, który porusza tematykę wyliczania wynagrodzeń, naliczania podatków oraz wyliczania podstaw ubezpieczeń.

Podczas pierwszego dnia kursu zostają omówione takie zagadnienia jak przychody ze stosunku pracy, zasady i sposoby obliczania składników wynagrodzenia czy też kwestie związana z minimalnym wynagrodzeniem w 2023.

Kolejny dzień naszego kursu skupia się na tematyce podatku dochodowego oraz metodologii wyliczania wynagrodzeń.

Natomiast ostatni dzień kursu jest oparty w dużej mierze na warsztatach, które w praktyczny sposób mają przygotować uczestników  do rozliczania wynagrodzeń. Ta część kursu to praktyczne wyliczenia, duża ilość przykładów i samodzielna praca uczestników naszego kursu pod okiem naszego wykładowcy – Pani Danuty Kosikowskiej.

Kto prowadzi kurs Akademia Płac?

Kurs Akademia Płac jest przygotowywany i prowadzony przez naszego trenera Panią Danutę Kosikowską, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród naszych uczestników. Szkolenia i kursy prowadzone przez Panią Danutę są oparte każdorazowo na praktycznych przykładach a uczestnicy podczas zajęć rozwiązują dużą ilość zadań, które pozwalają na praktyczne sprawdzenie przyswojonej w poprzednich częściach elementach wiedzy merytorycznej.