Szkolenia kadrowo-płacowe

Płace i wynagrodzenia - Szkolenia kadrowo-płacowe

Płace i wynagrodzenia – Szkolenia dla specjalistów ds. kadr i płac

Szkolenia listy płac oraz naliczanie wynagrodzeń stanowią bardzo ważny element naszej oferty szkoleniowej dla firm

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, firm oraz instytucji publicznych tworzymy praktyczne programy szkoleń, z zakresu naliczania wynagrodzeń a nasza oferta jest skierowana do osób na różnym poziomie zaawansowania. Tworzymy szkolenia online, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie osób, które rozpoczynają swoją pracę i po raz pierwszy stykają się z tematyką wyliczania wynagrodzeń, ale ważnym elementem naszej oferty są także szkolenia online z zakresu płac i wynagrodzeń dla osób, które od lat zajmują się tą tematyką i chcą doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Co znajdziesz w ofercie szkoleń online płace i wynagrodzenia dla specjalistów ds kadr i płac?

Nasze szkolenia online płace i wynagrodzenia kompleksowo obejmują tematykę związaną z naliczaniem wynagrodzeń oraz tworzeniem listy płac. Biorąc udział w naszym szkoleniu online lub stacjonarnym z naliczania wynagrodzeń gwarantujemy, że otrzymasz wiedzę na temat tego, jakie są zasady i sposoby obliczania obligatoryjnych składników wynagrodzenia, jak rozliczać wynagrodzenie za urlop, czas pracy w godzinach nadliczbowych, czy też pracę w porze nocnej. Poznasz metodologię wyliczania wynagrodzenia netto pracownika z umowy o pracę. Z kursu specjalistów ds kadr i płac dowiesz się jak wedle prawa pracy naliczać podatek czy składki na ubezpieczenie społeczne.

Inne zaleta szkolenia kadry i płace 

Szkolenie online płace i wynagrodzenia to także praktyczny warsztat, podczas których poznasz przeróżne przypadki, które pojawiają się na liście płac i unikniesz zaskakujących sytuacji podczas swojej codziennej pracy. Nasze szkolenia płacowe on-line obejmują przeróżne zagadnienia wynikające ze stosunku pracy. Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymuje odpowiedni certyfikat potwierdzający jego ukończenie i nabycie wiedzy z zakresu wynagrodzenia za pracę.

Kto prowadzi szkolenia płace i wynagrodzenia?

Nasze szkolenia płace i wynagrodzenia są prowadzone przez grupę specjalistów, którzy na co dzień zajmują się tematyką tworzenia listy płac i wyliczania wynagrodzeń pracownikom. W oparciu o swoją wiedzę oraz doświadczenie tworzą programy szkoleń oraz materiały szkoleniowe oparte o aktualną wykładnię prawa a ich merytoryczna wiedza pozwala na poprowadzenie Państwa w zakresie wyliczania wynagrodzeń pracowników.

Poszczególne tematy i terminy z tematyki płace i wynagrodzenia znajdą Państwo na liście naszych szkoleń online, tak samo jak szkolenie dla firm z zasiłków oraz inne szkolenia i kursy kadr i płac – serdecznie zapraszamy.

Szkolenia aktualne

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

  • Gorący temat
  • Nowość
Lista płac – naliczanie wynagrodzeń (z uwzględnieniem najnowszych zmian) - szkolenie online

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

Szkolenia archiwalne

Cena szkolenia:

429 zł / os. + VAT

Cena szkolenia:

399 zł / os. + VAT

  • Szkolenie trwające 1,5h
Księgowanie listy płac - szkolenie online

Cena szkolenia:

159 zł / os. + VAT