Kadrowe Środy

Największy cykl bezpłatnych webinarów dla kadr i płac

Kadrowe Środy - cykl bezpłatnych webinarów dla kadrowców.

Centrum Szkoleń Verte jest pomysłodawcą i twórcą największego cyklu bezpłatnych webinarów dla pracowników kadr i płac – Kadrowe Środy.

Webinary dostosowane są tematycznie zarówno do osób pracujących w administracji publicznej jak i w firmach.

+

Liczba osób biorących udział w webinarze na żywo

+

Liczba osób zarejestrowanych w ciągu 3,5 lat

Co wyróżnia nasz cykle bezpłatnych webinarów

 • Cykliczność wydarzenia
  Spotykamy się w każdą środę o godzinie. 9.00.
 • Profesjonalna kadra prowadzących
  Nasi trenerzy to praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach.
 • Zróżnicowana tematyka
  Tematy dobieramy na podstawie sugestii i potrzeb naszych klientów.
 • Atrakcyjna forma spotkania
  Każdy webinar jest podzielony na część merytoryczną oraz praktyczną, podczas której uczestnicy mogą zadawać pytania prowadzącemu.

Najbliższe webinary

Bezpłatny webinar - Kadrowe Środy - Nowelizacja ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy - przygotuj się na zmiany w zatrudnianiu obywateli Ukrainy od 30 czerwca 2024 roku

Nowelizacja ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy - przygotuj się na zmiany w zatrudnianiu obywateli Ukrainy od 30 czerwca 2024 roku.
Wykładowca: Paweł Jaworski

 • Środa, 19 czerwca 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.
Bezpłatny webinar - Kadrowe Środy - Ochrona Sygnalistów - Nowe obowiązki pracodawców firm i instytucji publicznych - przygotowanie dokumentacji, procedur i regulaminów

Ochrona Sygnalistów - Nowe obowiązki pracodawców firm i instytucji publicznych - przygotowanie dokumentacji, procedur i regulaminów
Wykładowca: Adriana Głuchowska

 • Środa, 26 czerwca 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.

Pomysł na stworzenie cyklu zrodził się pod koniec 2019 roku ze względu na znaczną niszę i brak konkretnych bezpłatnych wydarzeń dla pracowników kadr i płac.

Pierwsze wydarzenie z cyklu odbyło się w sierpniu 2020r. i początkowo przyciągnęło ok. 300 odbiorców. Z tygodnia na tydzień ilość zainteresowanych osób rosła a zaufanie naszych Klientów budowała profesjonalna kadra wykładowców, która prowadząc spotkania dostarczała uczestnikom wiedzy merytorycznej ale także odpowiadała na pytania dotyczące kwestii budzących wątpliwości.

Cykl Kadrowe Środy w niespełna 3 lata przyciągnął ok 35 tysięcy unikatowych odbiorców, którzy tworzą zgraną społeczność, wymieniając się spostrzeżeniami i doświadczeniem. Co tydzień na żywo, w webinarze z cyklu Kadrowe Środy, uczestniczy ok 4 tysięcy osób! Rekordowa ilość osób na jednym wydarzeniu na żywo to aż 6 tysięcy osób!

Zaufaj ekspertom i dołącz do grona zadowolonych kadrowców – otrzymuj solidną dawkę wiedzy, kieruj swoje pytania do wykładowców, korzystaj z nagrań w celu utrwalania wiedzy.
A to wszystko ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE!

Zaufali nam