Naliczanie wymiaru i udzielanie urlopów wypoczynkowych – Szkolenie online

 • Gorący temat
 • Nowość

Terminy szkolenia:

 • 05.06.2024r. godz. 8.30.

Cena szkolenia:

189 zł / os. + VAT

Szkolenie opłacone w 70% lub w całości ze środków publicznych jest zwolnione z podatku VAT.

Urlop wypoczynkowy w formie 20 lub 26 dni przysługuje każdemu pracownikowi zatrudnione na podstawie umowy o pracę. To czy pracownik posiada 20 dni urlopu, czy 26 dni urlopu wypoczynkowego zależy od stażu pracy. Naliczanie urlopu wypoczynkowego natomiast zależy również od wielu czynników opisanych w Kodeksie Pracy, przez które pracownicy kadr i płac mogą mieć z nim problem. Na szczęście nasze fachowe szkolenie dotyczące naliczania wymiaru urlopu pracownika w przejrzysty sposób wyjaśnią Ci wszelkie kwestie z tym związane. 

Naliczanie urlopu wypoczynkowego - Jak naliczać przysługujący pracownikom urlopu?

Zazwyczaj urlop cząstkowy jest obliczany od wymiaru 20 dni urlopu. Za 1 miesiąc pracy pracownik nabywa prawo do 1/12 z 20 dni urlopu, czyli do 1 i 2/3 dnia. Jeden dzień urlopu odpowiada 8 godzinom pracy, a więc po miesiącu pracy urlop wynosi 1 dzień 5 godzin i 20 minut. Jest to standardowa sytuacja, ale w codziennych sytuacja sprawa to może być bardziej skomplikowana. Dzięki naszym szkoleniom dowiesz się kto i kiedy uzyskuje prawo do urlopu, kiedy masz obowiązek udzielić pracownikowi urlopu, jak wygląda sprawa zaległego urlopu i wiele innych tematów. 

Poznaj prawa pracownika do urlopu ze szkoleniami Centrum Verte

Według kodeksu stosunek pracy daje pracownikowi prawo do urlopu w proporcjonalny sposób do wymiaru czasu pracy. Poznaj wszystkie regulacje dotyczące naliczania urlopów oraz urlopów bezpłatnych czy urlopów na żądanie podczas naszych szkoleń online. Prowadzący szkolenia to wykwalifikowani specjaliści, którzy kompleksowo znają kwestie prawa pracy odnośnie naliczaniu wymiaru urlopy wypoczynkowe. W prosty i praktyczny sposób przekażą Ci wiedzę niezbędną do właściwego zarządzania urlopami pracowników.

Oprócz równoważnego czasu pracy nasza firma oferuje również wiele innych szkoleń z kadr i płac np. akta osobowe czy prawo pracy.

Program szkolenia

1. Komu i na jakich zasadach przysługuje urlop wypoczynkowy?

2. Naliczanie urlopu wypoczynkowego – pełny oraz niepełny etat, zmiana pracodawcy.

3. Jak udzielić urlopu?

4. Urlop wypoczynkowy pracowników pracujących w równoważnym systemie czasu pracy.

5. Urlop wypoczynkowy w najnowszej informacji o warunkach zatrudnienia.

6. Przepisy, na które należy powołać się w informacji o warunkach zatrudnienia w zakresie wymiaru urlopu wypoczynkowego.

7. Konsultacje z prelegentem.

Formularz zgłoszeniowy

 

  Wybierz nazwę szkolenia

  Wybierz termin szkolenia

  Typ klienta

  FirmaOsoba fizyczna

  Dane do faktury

  Nabywca

  Nazwa instytucji (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Ulica, numer domu/budynku, numer mieszkania (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Odbiorca

  Nazwa instytucji (wymagane)

  Ulica, numer domu/budynku, numer mieszkania (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod Pocztowy (wymagane)


  Oświadczam, że uczestnictwo w zamówionym szkoleniu opłacone jest w 70% lub w całości ze środków publicznych:


  Dane uczestników

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Kod rabatowy

  Voucher


  Dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych, jest:
  Verte Katarzyna Bielecka z siedzibą ul. 1 Maja 3A/6, 55-100 Trzebnica.

  Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji szkolenia/konferencji, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji szkolenia/konferencji, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem pod adresem: biuro@igor.m3group.pl.


  Zgody