Poznaj z bliska firmę Verte!

Poznaj z bliska firmę Verte!

Witamy na naszym blogu VERTE!

Wielu z Was zastanawia się nad tym, czym się zajmujemy, jak wygląda nasza praca na co dzień oraz dla kogo skierowane są szkolenia, które organizujemy już od ponad 11 lat. W naszym pierwszym wpisie chcielibyśmy opisać Wam działania firmy, pokazać całe zaplecze i po krótce przedstawić wykładowców, z którymi współpracujemy.

Czym zajmuje się firma Verte?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się instytucją szkoleniową skierowaną do jednostek budżetowych, oświatowych oraz od dłuższego czasu do firm. Z dużą starannością i skutecznością realizujemy dla Was szkolenia z zakresu najnowszych zmian, które przewiduje polski ustawodawca. Potrafimy korzystnie dobrać dla Was tematykę szkoleń oraz zakres, tak aby chęć udziału oraz uczestnictwo w szkoleniach przyczyniło się do sukcesów w dalszej pracy i nie sprawiało żadnych trudności.

 

Niezastąpiony zespół pracowników

Nasz zespół składa się z 9 pracowników, którzy z dnia na dzień starają się ułatwić Wam udział w szkoleniach, planują dla Was cały zakres tematów na dane miesiące oraz z dbałością pomagają Wam w realizacji szkoleń, na każdym etapie organizacji. Firma składa się z działu księgowości, którym koordynuje najlepsza księgowa Aleksandra Mandziej. Dział ten codziennie przyjmuje Wasze zgłoszenia, wystawia faktury oraz certyfikaty. Kolejny dział to organizacja szkoleń, którym śpiewająco kieruje Katarzyna Rejman-Michalska. Dział składa się z 7 pracowników, którzy codziennie wysyłają do Was oferty mailowo oraz kontaktują się proponując Wam tematy szkoleń, które organizujemy w najbliższym czasie. Całą firmą kieruje nasza niezastąpiona szefowa Katarzyna Bielecka. Nadzoruje organizację wszystkich szkoleń, kontaktuję się z wykładowcami, ustala terminy oraz wysyła tysiące maili. Pamiętajcie firma bez szefostwa nie istnieje i my o tym doskonale wiemy! 😊

Jak znajdziesz nas na social-mediach?

Posiadamy również prężnie działającego facebooka, gdzie codziennie publikujemy posty dotyczące szkoleń, ale także pokazujemy prowadzenie firmy „od kuchni”. 😊 Można odwiedzić Nas również na linkedin oraz instagramie. Serdecznie zapraszamy Was do polajkowania naszych fanpage’y, aby być na bieżąco z firmą Verte!

Najlepszy zespół specjalistów

Współpracujemy z najlepiej wykwalifikowanymi wykładowcami, którzy poszerzają swoją wiedzę o najświeższe informację dotyczące wprowadzanych zmian. Większość prowadzących to osoby na co dzień pracujące w sektorze finansów publicznych, prowadzące własne działalności, pracujące w różnych kancelariach czy wykładające na uczelniach wyższych. Posiadamy wykładowców m.in. z zakresu:

KADR I PŁAC

  • Kalina Kaczmarek

Ekspert prawa pracy z 17 letnim doświadczeniem; prowadzi działalność konsultingowo – szkoleniową w zakresie „twardego HR”. W latach 2001-2018 była pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy – Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku, na stanowiskach inspektora pracy

  • Danuta Kosikowska

Specjalista kadr i płac. Wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce OO w Gdańsku na kursach Kadry i Płace. Opiekun Klubu Księgowo-Kadrowego. Od 2019 roku wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku z zakresu kadr i płac oraz rachunkowości.

RACHUNKOWOŚCI, FINANSÓW PUBLICZNYCH

  • Magdalena Grotkiewicz

Absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych w zakresie: rachunkowości, prawa Unii Europejskiej i prawa pracy; autorka publikacji z dziedziny finansów publicznych, rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej, szkoleniowiec, redaktor naczelna dwutygodnika „Rachunkowość Budżetowa”.

ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

  • Aldona Pajor

Prawnik, aplikant radcowski w Kancelarii Adwokackiej Agnieszka ZABOROWSKA. Doradza podmiotom prywatnym i publicznym na wszystkich etapach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, a także w trakcie realizacji umów w sprawie zamówienia publicznego. Zajmuje się obsługą instytucji publicznych i przedsiębiorców w projektach infrastrukturalnych, w szczególności drogowych, których wartość przekracza każdorazowo 300 mln złotych

OŚWIATY

  • Bogumiła Mandat

Dyrektor i nauczyciel, były wizytator Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, ekspert MEN. Doświadczenie szkoleniowe zdobyła współpracując z wieloma ośrodkami edukacyjnymi. Prowadziła kursy z zarządzania jednostkami oświatowymi oraz odpowiadała za realizację projektów usprawniających funkcjonowanie jednostek oświatowych.

  • Robert Mertuszka

Dr nauk humanistycznych, trener, wykładowca; ekspert z zakresu organizacji i zarządzania oświatą oraz kształcenia kompetencji ucznia; specjalista z zakresu edukacji polonistycznej na wszystkich etapach edukacyjnych.

Nasza oferta szkoleń oraz szeroka gama wykładowców przyczynia się do sukcesu całej firmy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomagać Wam w zdobywaniu wiedzy i spędzenia czasu na szkoleniach w miłej atmosferze.

Zastanawiacie się co możemy Wam zaoferować na naszym blogu?

Chcielibyśmy zamieszczać dla Was najświeższe informacje związane ze zmianami z zakresu kadr i płac, rachunkowości, prawa pracy, HR czy oświaty. Pragniemy ułatwić Wam pracę oraz informować o działaniach, jakie podejmuje firma, aby udział w szkoleniu sprawiał Wam przyjemność i przyczyniał się do sukcesów w pracy.