Bezpłatne webinary - HRowe poranki

Cykl bezpłatnych webinarów pod nazwą HR-owe poranki to odpowiedź na zapotrzebowanie na tematykę szkoleń miękkich ze strony działów HR. Wraz we współpracy z firmą Profes, raz w miesiącu spotykamy się aby omówić istotne kwestie dotyczące min. onboardingu pracowników, zasad budowania fundamentu przywództwa, zarządzania zespołem w tym zespołem, w którym pracują pracownicy o różnych typach osobowości oraz zasad udzielania skutecznej informacji zwrotnej. Podczas naszych darmowych webinarów z cyklu HR-owe poranki skupiamy się na rozwijaniu umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych, które na równi z tematami prawnymi są niezwykle ważne dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

Jak można skorzystać z darmowych webinarów HR-owe poranki?

Cykl darmowych webinarów HR-owe poranki jest skierowany do osób, które chcą podnosić swoje umiejętności przywódcze oraz interpersonalne. Z webinarów powinni także skorzystać pracownicy małych, średnich i dużych firm, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje w takich tematach jak obsługa klienta, zarządzanie zespołem czy skuteczna komunikacja w zespole.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze wystarczy dokonać rejestracji na wybrany temat webinaru. Po wypełnieniu formularza rejestracji, wysyłany jest mail z potwierdzeniem oraz linkiem do webinaru online.

Czy warto skorzystać z bezpłatnych webinarów?

Obecnie na rynku szkoleniowym można spotkać bardzo dużą ilość bezpłatnych szkoleń i spotkań. Nie wszystkie jednak zapewniają wysoki poziom merytoryczny i nie zawsze są one realizowane cyklicznie.

Nasz cykl webinarów HR-owe poranki charakteryzuje się tym iż prowadzony jest przez specjalistów w swoim zakresie, którzy realizują szkolenia z tematów miękkich dla czołowych firm w Polsce jak np. Impel Orange, Credit Agricole i Santander Consumer Bank, Alior Bank, Bayer Polska, Philips Polska czy Podravka Polska. To osoby, które specjalizują się w rozwoju kompetencji menedżerów, liderów, wspierania rozwoju podwładnych, komunikacji interpersonalnej, efektywnej pracy zdalnej i zarządzania zespołem. Ich wiedza i doświadczenie jest gwarantem wysokiej jakości prowadzonych zajęć.

Bezpłatny webinar - HRowe poranki - Top Management – jak zaplanować rozwój na wysokich szczeblach menedżerskich?

Prezesi i wiceprezesi, członkowie zarządu, kadra dyrektorska - poznanie specyfiki potrzeb top managementu ma kluczowe znaczenie dla zaprojektowania adekwatnego i komfortowego dla uczestników programu rozwojowego.
Weź udział w webinarze i dowiedz się:
• jakie wyzwania zarządcze top managementu należy uwzględnić na etapie planowania projektu,
• co jest istotą rozwoju top managementu,
• w jaki sposób decyzja o rozwoju top managementu wpływa na organizację, jej kulturę i podejście do rozwoju pracowników niższego szczebla.

Webinar poprowadzi Konsultantka Zarządzająca PROFES – Maryla Korczyńska.

  • Piątek, 24 maja 2024r., godz. 09:00, czas trwania: ok. 50 min.