Nowe zasady pracy przy monitorach ekranowych w 2024 roku - szkolenie online

W tej chwili nie realizujemy szkolenia z tej tematyki. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem daj nam znać a my skontaktujemy się z Tobą kiedy szkolenie znajdzie się w naszej ofercie!

  Zmiany monitory ekranowe szkolenie dla działów kadrowo-płacowych

  Celem szkolenia z zakresu nowych zasad pracy przy monitorach ekranowych w 2024 roku realizowanego przez naszą firmę jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji uczestników w zakresie wprowadzanych zmian. Celem szkoleń prowadzonych przez naszych doświadczonych specjalistów jest usystematyzowanie wiedzy uczestników w temacie, jakim są zmiany monitory ekranowe szkolenie. 

  Szkolenie z zakresu nowych zasad pracy przy monitorach ekranowych – czego dowiesz się ze szkolenia?

  Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę m.in. o zmianie definicji stanowiska pracy wyposażonego w monitory ekranowe. Podczas szkolenia poruszone zostaną kwestie takie jak okres, w którym pracodawca musi dostosować stanowisko pracy do znowelizowanych przepisów, dodatkowe obowiązki, które ciążą na pracodawcy w związku z nowelizacją definicji stanowiska pracy czy zasady organizacji stanowiska pracy według nowych zasad. 

  Program szkolenia został skonstruowany tak, aby dostarczyć uczestnikom wiedzę merytoryczną i praktyczną, która jest niezbędna w codziennej pracy. 

  Zmiany monitory ekranowe szkolenie – kto powinien skorzystać?

  Zmiany monitory ekranowe szkolenie dedykowane jest dla pracowników działów kadrowo-płacowych, osób odpowiedzialnych za przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami oraz osób, które są zaciekawione tym zagadnieniem. 

  Na naszej stronie znajdą Państwo pełną listę szkoleń kadrowo-płacowych przygotowanych przez naszych specjalistów.

  Program szkolenia

  1. Jaki pracodawca ma czas na dostosowanie stanowisk pracy wyposażonych w monitory ekranowe do minimalnych wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii określone w znowelizowanym rozporządzeniu MRiPS.?

  2. Zmiana definicji stanowiska pracy wyposażonego w monitory ekranowe.

  3. Co wchodzi do nowej definicji stanowiska pracy?

  4. Jakie obowiązki dodatkowe ciążą na pracodawcy w związku z nowym brzmieniem definicji stanowiska pracy?

  5. Dodatkowe techniczne wyposażenie stanowiska – kiedy występuje obowiązek po stronie pracodawcy?

  6. Zasady organizacji stanowiska pracy według nowych zasad – na wniosek pracownika, czy obligatoryjny obowiązek pracodawcy?

  7. Enumeratywne elementy w co powinno być wyposażone stanowisko pracy przy monitorach ekranowych.

  8. Sporządzenie dokumentacji wewnątrzzakładowej w zakresie dofinansowania do okularów.

  9. Wysokość dofinansowania okularów a szkieł kontaktowych.

  10. Obowiązek pracodawcy w zakresie nowelizacji przepisów wewnątrzzakładowych takich jak: ocena ryzyka zawodowego pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno – biurowych; nowy zakres instrukcji bhp na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.