Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w praktyce – szkolenie online

 • Gorący temat

Terminy szkolenia:

 • 13.06.2024r. godz. 8.30.

Cena szkolenia:

189 zł / os. + VAT

Szkolenie opłacone w 70% lub w całości ze środków publicznych jest zwolnione z podatku VAT.

ZFŚS szkolenie online to omówienie kwestii związanych z tworzeniem regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalny zgodnie z aktualnymi przepisami prawa oraz procedur związanych z wprowadzaniem zmian w ZFŚS. Szkolenie umożliwi Państwu poznanie obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Dzięki szkoleniu będą mogli Państwo działać zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, co zapewni bezpieczeństwo i zgodność z przepisami np. dot. danych osobowych w Waszej firmie.

Jakie zapisy umieścić w regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych?

Na szkoleniu dowiesz się, jakie zapisy są niezbędne przy tworzeniu regulaminu świadczeń ZFŚS, poznasz zasady wprowadzenia regulaminu w firmie, jak również ewentualne konsekwencje w przypadku nieuzgodnienia zapisów regulaminu.

Kto powinien być zainteresowany ZFŚS szkolenie online w 2024 roku?

Zapraszamy na nasze szkolenie, które skierowane jest przede wszystkim do pracowników działów kadrowo-płacowych i księgowych. Jednakże zapraszamy również osoby, które mają ambicję rozwijać się zawodowo i które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie świadczeń ZFŚS, treść merytoryczna oraz praktyczna przekazywana podczas naszych zajęć może być cennym wsparciem w osiągnięciu tego celu. Nasze szkolenie wyróżnia się na tle innych ofert dostępnych na rynku ze względu na jego indywidualny charakter, który manifestuje się w elastycznej organizacji, praktycznym podejściu do tematu oraz dostosowaniu czasu zajęć do potrzeb uczestników. To właśnie ta indywidualność pozwala na zdobycie wiedzy, która skutecznie przyczyni się do usprawnienia pracy oraz rozwoju zawodowego.

ZFŚS szkolenie online z tworzenia regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Nasze szkolenia, które skierowane są zarówno dla pracodawców jak i wszystkich zajmujących się kwestią działalności socjalnej pracodawcy, administrowaniem Funduszem socjalnym czy wypłatą świadczeń urlopowych. Dzięki wygodnej formie on-line każdy bez problemu może z nich skorzystać, niezależnie od miejsca zamieszkania. W trakcie trwania szkolenia każdy z uczestników będzie miał okazję dowiedzieć się m.in, jakie są podstawy prawne i ustawy dotyczące tworzenia ZFŚS oraz jak wygląda przetwarzanie danych osobowych w kontekście świadczeń z ZFŚS. Oprócz tego poruszymy zagadnienie świadczeń dla emerytów i rencistów, podatku dochodowego od osób fizycznych czy rozliczania i ewidencji wydatków z ZFŚS.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Wypełnij formularz na stronie, a my skontaktujemy się z tobą w sprawie szkolenia. Oprócz tego mogą zainteresować Cię również inne szkolenia dla oświaty lub z zamówień publicznych.

Program szkolenia

1. Procedura tworzenia, wprowadzenia i zmiany regulaminu ZFŚS.

2. Organizacje związkowe i ich rozszerzone kompetencje.

3. Konsekwencje nieuzgodnienia regulaminu lub uzgodnienia regulaminu z nieuprawnioną osobą.

4. Zapisy, które należy umieścić w Regulaminie ZFŚS.

5. Przykładowy regulamin ZFŚS z załącznikami – z omówieniem.

6. Najczęściej spotykane błędy.

7. Konsultacje z prelegentem.

Formularz zgłoszeniowy

 

  Wybierz nazwę szkolenia

  Wybierz termin szkolenia

  Typ klienta

  FirmaOsoba fizyczna

  Dane do faktury

  Nabywca

  Nazwa instytucji (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Ulica, numer domu/budynku, numer mieszkania (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Odbiorca

  Nazwa instytucji (wymagane)

  Ulica, numer domu/budynku, numer mieszkania (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod Pocztowy (wymagane)


  Oświadczam, że uczestnictwo w zamówionym szkoleniu opłacone jest w 70% lub w całości ze środków publicznych:


  Dane uczestników

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Kod rabatowy

  Voucher


  Dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych, jest:
  Verte Katarzyna Bielecka z siedzibą ul. 1 Maja 3A/6, 55-100 Trzebnica.

  Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji szkolenia/konferencji, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji szkolenia/konferencji, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem pod adresem: biuro@igor.m3group.pl.


  Zgody