Równoważny czas pracy – Zasady i podstawy – szkolenie online z systemu równoważnego

W tej chwili nie realizujemy szkolenia z tej tematyki. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem daj nam znać a my skontaktujemy się z Tobą kiedy szkolenie znajdzie się w naszej ofercie!

  Równoważny czas pracy pozwala wprowadzić w firmie dość dużą elastyczność. Dzięki temu pracodawca może ustalać grafik godzin pracy bardzo swobodnie, tak aby efektywnie wykorzystać pięciodniowy tydzień pracy. Należy jednak pamiętać, aby zachować szczególną ostrożność, dbając o zachowanie przepisów z regulaminu pracy oraz by zapewnić odpowiednie przerwy między zmianami. Sprawdź, co zawiera "Równoważny czas pracy - Szkolenie" od Centrum Verte.

  Czym jest równoważny system pracy?

  Charakterystyczna cecha równoważnego czasu pracy wynika z przepisów zawartych w art. 135 § 1 Kodeksu pracy. Postanowienie stanowi, że pracodawca ma możliwość wydłużenia dobowego wymiaru czasu pracy i wykonywania obowiązków do 12 godzin w maksymalnym 1-miesięcznym okresie rozliczeniowym. Oznacza to, że pracownik jest uprawniony do pracy dłużej w pewnym dniu, a krócej w innym. Wydłużony czas pracy może być zrównoważony poprzez przysługujący dzień wolny.

  Równoważny czas pracy - Szkolenie

  Jeśli chcesz skutecznie przedłużyć dobowy wymiar czasu pracy do 12 godzin, nasze szkolenia online z systemu równoważnego kompleksowo wyjaśnią Ci wszelkie zagadnienia.

  Grafik pracy w systemie równoważnym

  Wprowadzając równoważny czas pracy we własnej firmie, możesz wiele zyskać. Musisz jednak pamiętać, że nie jest to takie proste i wymaga zachowania wielu zasad kodeksu pracy.

  Równoważny czas pracy - Szkolenie z regulacji Kodeksu Pracy

  Aby poznać zasady wprowadzania wymiaru czasu pracy w formie równoważnej, skorzystaj z oferty naszych szkoleń online. Dzięki nim poznasz regulacje kodeksu pracy oraz jak odpowiednio wdrożyć równoważny czas pracy, oraz planować pracę swoim pracownikom. Wypełnij formularz na stronie i zapisz się na szkolenie!

  Oprócz równoważnego czasu pracy nasza firma oferuje również wiele innych szkoleń z kadr i płac np. akta osobowe czy prawo pracy.

  Program szkolenia

  1. Równoważny system pracy- charakterystyka.

  2. Kiedy można zastosować równoważny system czasu pracy?

  3. Jak wprowadzić równoważny system czasu pracy?

  4. Równoważny system czasu pracy – harmonogram dla pracowników.

  5. Urlop wypoczynkowy i choroba pracownika zatrudnionego w równoważnym systemie czasu pracy.

  6. Jak ułożyć grafik pracy w równoważnym systemie czasu pracy?

  7. Konsultacje z prelegentem.