Poznaj z bliska firmę Verte!

Poznaj z bliska firmę Verte!

Centrum Szkoleń Verte to dynamicznie rozwijająca się instytucja szkoleniowa. Skutecznie i z pasją realizujemy dla Państwa projekty szkoleniowe a nasze zaangażowanie i doświadczenie gwarantuje wysoki poziom realizowanych projektów. Potrafimy z sukcesem dopasować zakres, temat jak i język szkolenia do potrzeb uczestników, a dzięki ścisłej współpracy z ekspertami realizujemy szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym.

Jesteśmy firmą szkoleniową, która głównie zajmuje się organizacją szkoleń online, ale również szkoleń stacjonarnych. Szkolenia skierowane są do sektora publicznego oraz do firm. Posiadamy bardzo duży zakres tematyczny szkoleń, zaczynając od księgowości i kadr, przechodząc do szkoleń skierowanych do szkół i placówek oświatowych, kończąc na szkoleniach dotyczących zamówień publicznych, zasiłków oraz najnowszych aktualizacji w prawie.

W swojej ofercie posiadamy trzy rodzaje szkoleń:

  1. pełnowymiarowe płatne szkolenia;
  2. godzinne płatne szkolenia;
  3. bezpłatne webinary oraz spotkania na Facebooku;

W swojej ofercie posiadamy również ofertę indywidualnych szkoleń zamkniętych dla jednostek administracji publicznej oraz szkół i placówek oświatowych. Charakter spotkań pozwala na kompleksowe przeszkolenie pracowników danej jednostki i dokładne opracowanie problemów występujących w tej jednostce.

Duża popularnością odznacza się prowadzony przez naszą firmę sklep, który prowadzony jest od początku 2021 r. Znajdą tam Państwo nagrania pełnowymiarowych szkoleń, webinarów, spotkań na Facebooku, wzory dokumentów (dokładny spis wzorów jakie znajdą Państwo w sklepie znajduje się na naszym Facebooku).

Od 2021 r. mogą Państwo również skorzystać z platformy edukacyjnej - Kadry Verte.  Szczegółowy opis platformy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Od kilku miesięcy posiadamy również kanał na platformie YouTube. Publikowane tam treści głównie skierowane są do działu księgowości i kadr. Są to krótkometrażowe filmy nagrywane przez naszych najlepszych specjalistów. Mogą Państwo zasubskrybować nasz kanał i być na bieżąco z najnowszymi filmami.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec!

Już 24 ora 25 maja 2022 r. odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja, która skierowana jest do osób zajmujących się kadrami i płacami. Konferencja będzie efektem naszej długoletniej współpracy z jednostkami administracji publicznej oraz firmami. Program spotkań opracowany jest na podstawie kluczowych zmian w 2022 r. oraz kwestii organizacyjnych i tematów dotyczących działów kadr i płac - nowelizacja Polskiego Ładu, Dyrektywa Woek Life Balance, zmiany w prawie pracy. Szczegółowy opis konferencji, harmonogram poszczególnych dni, krótkie opisy prelegentów oraz partnerów - to wszystko znajda Państwo na naszej stronie internetowej - I Ogólnopolska Konferencja Kadrowo-Płacowa.